0216 336 25 52

Özel ingilizce Aktiviteleri

EĞİTİM SİSTEMİMİZ

Özel ingilizce Aktiviteleri

 

English Campus Clubs

 

English Campus’da tüm öğrencilerimiz ücretsiz olarak EC Clubs üyesi olurlar. English Campus ile sadece eğitim süreniz boyunca değil ömür boyu bu aktivitelerden yararlanmaya hak kazanırsınız.

 

 

English Campus Clubs’da ; Conversation Club , Library Club , Multimedia Club , Cinema Club , Music Club ve Learning Centre üyelikleri yer alır.

 

Conversation Club :

 

English Campus’ın Genel İngilizce eğitim paketlerinde her öğrencimiz 100 saatlik eğitimin içerisinde devam eden gruplarda ücretsiz konuşma dersleri almayı hak eder. Yabancı bir öğretmen eşliğinde düzeyine uygun konuşma aktiviteleri düzenlenir. English Campus da eğitim süreniz sona erdiğinde de devam eden konuşma derslerine katılabilirsiniz.

 

Multimedia Club :

 

Bilgisayar donanımlı etkinlik sınıfımızda multi-medya ve internet destekli İngilizce eğitimleri alabilirsiniz.

 

Library Club :

 

English Campus bünyesindeki zengin kütüphanelere ömür boyu üye olarak dilediğiniz kitabı ödünç alma hakkına sahip olursunuz.

 

Cinema Club :

 

Yabancı filmlerden oluşan zengin arşivimizi kullanabilir , öğrendiğiniz yabancı dili bu filmlerle geliştirirken aynı zamanda keyifli vakit geçirebilirsiniz.

 

Music Club :

 

İngilizce şarkıları dinlerken eğlenin, eğlenirken öğrenin! Öğretmenlerimiz eşliğinde yapılan EC Music Club etkinliklerinde dinleme, telaffuz, kelime ve dilbilgisi çalışmalarını aynı anda eğlenceli bir ortamda yaparak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

 

Learning Centre :

 

Sürekli eğitim merkezimizden dilediğiniz zaman eğitim desteği alabilirsiniz. Bilginin pekiştirilmesi ve öğrenilen dilin güncel hayat içinde etkin kullanımını sağlamak amaçlı özel nitelikli ekipler; kurumumuz bünyesinde ders saatleri dışında da destek için hazır bulunmaktadır. Learning Centre’la aldığınız eğitim,  eğitim sürenizle sınırlı kalmayacak, dilediğiniz zaman merkezimizde destek alabileceksiniz.

 

Bir sonraki Şubemizi nerede görmek istersiniz ?

  • Özel Günyıl Yabancı Dil Kursu
  • Ösym Kpds ve Üds
  • Oxford
  • Europass
  • ielts
  • Toefl
  • macmıllan
  • yds

Sizi Aramamızı ister misiniz ?

0216 336 25 52

2014 Copyright English Campus Tüm Hakları Sakldır. Google+
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım