0216 336 25 52

Kuruluş Öykümüz

ENGLISH CAMPUS

Kuruluş Öykümüz

 

English Campus, 2000 yılından beri eğitim sektöründe hizmet veren öğretmenler tarafından , bilgi ve tecrübelerini siz değerli kursiyerleri ile paylaşmak adına kurulmuş, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi bir Dil ve Kültür merkezidir. İstanbul’un Kadıköy ilçesinde tek şube olarak kurulan dil okulumuz, kısa süre içerisinde kariyer edinmiş ve güven sağlamıştır. Hem bireysel hem de kurumsal İngilizce eğitim hizmetleri vermektedir.

 

English Campus dil okulunun kuruluş amacı olarak, çağımızda sürekli yükselen eğitim seviyesi ve bilgi birikimi içerisinde kursiyerlerimize,  iş hayatında ve güncel yaşantımızdaki dil  eğitimine  duyulan ihtiyaç doğrultusunda dünyada ki küresel gelişimlere ayak uydurmak ve yabancı dil eğitimi konusunda dünya standartlarını yakalayarak yardımcı olmaktır.

 

English Campus dil okulumuzda, Genel İngilizce Programları dışında TOEFL, IELTS, KPDS, ÜDS, YDS, LYS gibi sınavlara yönelik kurs programları yanında, ESP (English For Specific Purposes) İş İngilizcesi olarak, Finans, Hukuk, Tıp, Bilişim ve Teknolojileri, Denizcilik, Havacılık, Mühendislik gibi meslek alanlarında teknik ve pratik İngilizce ihtiyaçlarına yönelik  gerekli olan eğitimi sağlamaktayız.

 

English Campus dil okulumuzda, eğitim kadrosunu oluştururken, öğretmenlerimizin özellikle anadillerinin İngilizce olmasının yanında, Türk öğretmenlerimizinde yeterli tecrübeye ve eğitim donanımına sahip olmaları dikkat ettiğimiz önemli konulardandır.

Eğitim kadromuzdaki öğretmenlerin, eğitim süreci içerisindeki her türlü soruna ilişkin, cevap vermek amacıyla rehberlik görevinide üstlenmektedirler.

English Campus dil okulu, profesyonel ve kurumsal yaklaşım ile kaliteli hizmet ağırlıklı ve müşteri memnuniyeti odaklı  bir “Yabancı Dil Eğitimi” modelini benimsemektedir. Bu ilke ile en çok tercih edilen eğitim programında en kaliteli eğitimi sunarken dünyadaki gelişen eğitim teknik ve programlarınıda yakından takip ederek kursiyerlerine sunmaktadır.

 

English Campus Language and Culture Centre ;

 

Doğru eğitimi, doğru metotlarla kursiyerlerimize sunup onlara başarı kapılarını açan anahtarları sunmayı ,

 

İngilizce eğitimi için bizi seçen kursiyerlerimize ne kadar profesyonel bir kurumla çalıştıkları hissettirmeyi ,

 

Kursiyer memnuniyeti odaklı , tamamen sıcak ve samimi bir eğitim ortamı yaratmayı ,

 

Ders saatleri dışında da kursiyerlerimizin eğitimlerine katkıda bulunacak ortamı sağlamayı ,

 

Sadece eğitim sürecinde değil , her zaman kursiyerlerimizin yanında olmayı ,

 

Eğitim için harcanan zamanının ve maddi bedelin değerinin farkında olarak , en kaliteli eğitimi en uygun fiyata sunmayı kendisine amaç edinmiştir.

Bir sonraki Şubemizi nerede görmek istersiniz ?

  • Özel Günyıl Yabancı Dil Kursu
  • Ösym Kpds ve Üds
  • Oxford
  • Europass
  • ielts
  • Toefl
  • macmıllan
  • yds

Sizi Aramamızı ister misiniz ?

0216 336 25 52

2014 Copyright English Campus Tüm Hakları Sakldır. Google+
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım