0216 336 25 52

Kurumsal İş İngilizcesi

İŞ HAYATI İÇİN İNGİLİZCE

Kurumsal İş İngilizcesi

 

English Campus Kurumsal Eğitimler

 

Kurumlara yönelik İngilizce programlarımız Şirket çalışanlarına grup halinde ya da her bir çalışana seviyesine uygun olarak bire bir olmak üzere iki şekilde uygulanmaktadır.

 

Bu eğitimler şirket çatısı altında olduğu gibi, kurumumuz bünyesinde de yapılmaktadır.

Gruplar yapılan seviye tespit sınavının ardından, kişi sayısı, eğitimdeki verimi düşürmeyecek şekilde programın  yoğunluğu, gün ve saat ayarlamaları şirket yetkilileri ile English Campus ile görüşmeleri sonucunda belirlenmektedir.

 

Bire bir eğitim tercih edilmesi halinde, kişinin kendi tercih edeceği yoğunlukta bir program düzenlenmekte ve yine kendi tercih ettiği gün ve saatlere ayarlama yapılmaktadır. 

English Campus tarafından kurumunuz bünyesinde eğitim hizmeti verebilmesi için  gerekli olan eğitim ortamı ve taşınamaz eğitim materyalleri şirket yetkilileri tarafından sağlanmalıdır.

 

Globalleşmenin kaçınılmaz bir sonucu olarak İngilizce, her geçen gün önemini arttırmaktadır. Bu nedenle şirketlerin uluslararası arenada söz sahibi olabilmeleri ve sürekliliği sağlayabilmeleri, çalışanlarının uluslararası normlarda kalmasına bağlıdır ve şirketin temsil gücünün arttırılması ve pazarlamada iletişimini kolaylıkla sağlayabilmek için günümüz şirket çalışanları dünyanın ortak dili olan İngilizceyi çok iyi derecede bilmelidir.  

                                                    

Kurumsal eğitimlerde hizmetlerinde, şirket çalışanlarınızın İngilizce bilgi düzeylerine ve ihtiyaçlarına göre verimliliğinizi arttıracak eğitim programları düzenlenir.

Şirketler kendi bünyelerinde gruplar oluşturabildikleri gibi English Campus bünyesinde de eğitim imkanları mevcuttur.

 

Eğitim başladıktan sonra şirket çalışanlarının sınıftaki durumu, devam-devamsızlığı gibi konular aylık raporlarla şirket yönetimine English Campus tarafından bildirilir.

 

Eğitim programlarımızı daha yakından tanımak, kurumunuzun İngilizce eğitim ihtiyaçları ile ilgili özel planlar oluşturmak amacıyla Kurumsal Eğitim Departmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bir sonraki Şubemizi nerede görmek istersiniz ?

  • Özel Günyıl Yabancı Dil Kursu
  • Ösym Kpds ve Üds
  • Oxford
  • Europass
  • ielts
  • Toefl
  • macmıllan
  • yds

Sizi Aramamızı ister misiniz ?

0216 336 25 52

2014 Copyright English Campus Tüm Hakları Sakldır. Google+
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım