0216 336 25 52

SINAVLARA HAZIRLIK

SINAVLARA HAZIRLIK

ENGLISH CAMPUS YDS HAZIRLIK DERS PROGRAMI

 PROGRAMIN ADI

 DERS

GÜNLERİ

DERS

SAATLERİ

   DERS

PROGRAMI

PROGRAM

 SÜRESİ

 

HAFTA İÇİ SABAH

SON 9 KİŞİLİK YERİMİZ KALMIŞTIR

 

    Pazartesi Salı Çarşamba

10.30 –14.00

26 OCAK 

01 NİSAN

2015

10 HAFTA

120 DERS

 

HAFTA İÇİ AKŞAM

SON 7 KİŞİLİK YERİMİZ KALMIŞTIR

 

    Pazartesi Salı Çarşamba

19.15 – 21.45

  29 ARALIK

30 MART

2015

14 HAFTA

120 DERS

 

HAFTA SONU SABAH

SON 6 KİŞİLİK YERİMİZ KALMIŞTIR

 

Cumartesi

Pazar

10.30 –14.00

  20 ARALIK

29 MART

2015

15 HAFTA

120 DERS

           

HAFTA SONUÖĞLEN

SON KİŞİLİK YERİMİZ

         KALMIŞTIR

 

Cumartesi

Pazar

14.30– 18.00

  20 ARALIK

29 MART

2015

15 HAFTA

120 DERS

 

Yds Sınavı Hazırlık Kursu


Sadece İngilizce eğitimi veren ve İngilizce öğretmenleri tarafından Kadıköy’de kurulmuş olan English Campus , harcanan zamanı ve parayı kendinin bilip , en kaliteli eğitimi , en uygun fiyatlarla ve en uygun ödeme koşullarıyla kursiyerlerine sunmayaı kendisine amaç edinmiştir. Eğitimin kesinlikle ön planda tutulduğu kursumuzda öncelikli amaç %100 kursiyer memnuniyeti ile kursiyerlerimizin hedeflerine ulaşmasını sağlamaktır. Kurumumuzda son derece profesyonel bir şekilde yürütülen YDS kurslarımız ile birçok öğrencimizi hedeflerine ulaştırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bize Katılın , Siz de Kazanın..!


YDS kurslarımıza kayıt olacak kursiyerlerimize öncelikle bir seviye tespit sınavı uygulanır.

Seviyeleri PRE - INTERMEDIATE ( ORTA ) olan öğrencilerimiz kursa katılabilirler.

 

English Campus’den YDS Eğitimlerimizde %100 Memnuniyet Garantisi

 

YDS kurslarımıza kayıt olmadan önce deneme derslerimizi görebilir ve deneme derslerimizden sonra kayıt olabilirsiniz. Eğitimlerimize sürekli devam eden, ev ödev çalışmalarını gerçekleştiren, boş zamanlarında sürekli soru çözen kursiyerlerimiz girdikleri YDS sınavlarından en az 70 PUAN almışlardır. Bizimle birlikte başaran kursiyerlerimizi kurumumuzdaki Gurur Tablomuzda görebilirsiniz! Kurumumuzda öğrencilerimizin aldığı gerçek notları ve de tavsiye üzerine bize gelmiş öğrencilerimizin kayıt formlarını görebilirsiniz.

 

YDS KURSU İÇİN TERCİHİM NEDEN ENGLISH CAMPUS OLMALI ?

 

Sadece YDS Alanında Eğitim Veren Uzman Öğretmen Kadrosu

 

Bir sınav hazırlık programında en önemli unsurlardan biri , size bu süreçte sınavın içeriğini , sınanan bilgileri ve sınavda başarılı olmanın yollarını anlatacak bir öğretmendir. Sınavda karşınıza çıkacak olan konuları bilmek , sınavı iyi tanımak ve doğru çalışma metotları ile ilerlemek , sizi hedefinize daha da yaklaştıracaktır. Sadece YDS alanında derse giren uzman öğretmenlerimiz , sınavda başarılı olmanız için gerekli olan tüm bilgiyi size en iyi şekilde aktaracaktır. Maalesef , sınav hakkında yanlış bilgilere sahip olan adaylar sınav için gereksiz olan konuların üzerinde durmakta veya yanlış yöntemlerle çalışarak boşa vakit harcamaktadırlar. Bu kadar önemli bir süreçte , uzman bir kişi tarafından doğru yönlendirilmenin çok önemli olduğunu lütfen unutmayınız Uzman öğretmenlerimiz size her zaman yardımcı olacaktır. YDS sınavlarına yönelik eğitim verebilmek için bu alanda uzmanlık , başka bir deyişle bu sınavların tekniğini bilme , soru tarzına hâkim olma ve bu tekniği öğrenciye en iyi şekilde aktarabilme gerekmektedir. ENGLISH CAMPUS eğitim kadrosu bu vasıflara sahip , yıllardır sadece YDS eğitimleri veren deneyimli eğitmenlerden oluşmaktadır.

 

YDS Sınav Tekniklerinin Öğretildiği Tamamen Sınava Yönelik Özel Eğitim

 


YDS soruları dilbilimci uzmanlar tarafından hazırlanmaktadır. Sınavı hazırlayan uzmanlar sizin sorulara nasıl yaklaşabileceğinizi düşünür ve sizi yanıltmak için Türkçe çevirisi kulağa hoş gelen 'çeldirici' seçeneklerle sizi yanıltır. Bu nedenle, her farklı soru türünde sorunun doğru cevabını bulmak için hangi dilbilimsel teknikleri uygulamanız gerektiğini öğrenmelisiniz. YDS kurslarımızda , size başarıyı getirecek olan sınavın tekniği en iyi şekilde ve doğru metotlar ile aktarılmaktadır.

 

YDS Eğitim Seti, Diğer Materyaller ve Online Destek Eğitimleri

 


YDS sınavlarına hazırlanırken, önemli sorulardan biri de hangi kaynaklar ile hazırlanılması gerektiğidir. Sınava hazırlık sürecinde herkes için uygun olan tek bir kitap yoktur. Adaylar arasındaki İngilizce seviye farklılığından dolayı bir başkası için uygun olan kitap sizin için uygun olmayabilir ve bu asla göz ardı edilmemelidir. Sınava girecek adaylar genelde internette forumlarda bir araştırma yapar ve okuduğu sayfalardaki tavsiye edilen kitapları satın alırlar. Unutulmamalıdır ki , bir kitap ne kadar iyi olursa olsun , konuya gerçekten hâkim bir öğretmen tarafından işlenmedikçe istenilen sonucu vermeyecektir. English Campus YDS hazırlık programlarında kurumumuza ait olan ve başarılı bulduğumuz kaynaklar arasından sizin için en doğru , seviyenize en uygun olan kaynaklarla ve bu kaynakları uzman öğretmenlerimiz eşliğinde çalışarak sınava hazırlanırsınız. Ayrıca sınav hazırlık sürecinde öğretmenlerimiz kursiyerlerimize e-posta yoluyla ve online olarak da yardımcı olmaktadır.

 

 

Gerçekçi YDS Deneme Sınavları ve Konu Tarama Testleri

 


Sınav hazırlık sürecinde sınavın provasının yapılması , sınav esnasında kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır. Sınava eşdeğer deneme sınavlarımız ile kendinizi ölçme ve değerlendirme imkânına sahip olursunuz. Deneme sınavı sonuçları uzman öğretmenlerimiz tarafından değerlendirilir ve kursiyerlerimize durumları ile ilgili dönütler verilir. Bu değerlendirme sonucunda kursiyerlerimize nerede iyi oldukları ve nerede sıkıntı yaşadıkları çok net bir şekilde aktırılır ve yapılması gerekenler anlatılır.

 

 

Ücretsiz Özel Telafi Dersleri , Etütler ve Sınırsız Bireysel Çalışma İmkânı

 


YDS kurslarımızda mazeretli olarak kaçırmış olduğunuz derslerin telafilerini sizin için uygun olan başka bir zamanda alabilirsiniz. Telafi derslerinin yanı sıra sınıfların ihtiyaçlarına göre düzenlenen etüt programları ile de derste anlatılmış olan konuların tekrarını dinleyebilir ve anlamadıklarınızı sorabilme imkânına sahip olursunuz. Ders saatleri dışında da kütüphanemizde çalışabilir ve müsait olan öğretmenlerimizden yardım alabilirsiniz.

 


» ÖZEL TEKNİK ve STRATEJİK METOTLAR, SORU ÇÖZÜM YÖNTEMLERİ ve TAKTİKLERİ

 


» YDS ALANINDA UZMAN TÜRK ÖĞRETMENLERDEN %100 MEMNUNİYET GARANTİLİ EĞİTİM

 


» ÜCRETSİZ EĞİTİM MATERYALLERİ, KİTAP SETLERİ ve DERS NOTLARI 

 


» YDS SINAVINA YÖNELİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK HİZMETLERİ

 


» KATILAMADIĞINIZ DERSLER İÇİN BİRE BİR ÖZEL TELAFİ DERSLERİ ve ETÜTLER

 


» YDS FORMATINDA GERÇEK DENEME SINAVLARI

 

Bir sonraki Şubemizi nerede görmek istersiniz ?

  • Özel Günyıl Yabancı Dil Kursu
  • Ösym Kpds ve Üds
  • Oxford
  • Europass
  • ielts
  • Toefl
  • macmıllan
  • yds

Sizi Aramamızı ister misiniz ?

0216 336 25 52

2014 Copyright English Campus Tüm Hakları Sakldır. Google+
Web Tasarım, İnternet Site Tasarımı, Web Yazılım